Rozhodla jediná branka

06.04.2015 09:28

"A" mužstvo získalo na domácím hřišti důležité 3 body v utkání s Třebovlí. Brankou z 60. minuty zvítězilo naše mužstvo 1:0!

„Tentokrát jsme hráli špatně. Podali jsme nevýrazný výkon a díky našemu gólmanovi, který nejenže chytal, ale hrál i stopera, jsme získali tři body. Hrálo se oboustranně tvrdě.Při souboji tělo na tělo ve 64. minutě odstoupil hostující hráč a v 83. minutě povolily nervy Vnukovi, který pronikajícího Růžičku staršího vzal zezadu přes obě nohy a šel do sprchy. Na to, že je to rozhodčí, který píská třetí ligu, je to nepochopitelný zkrat z jeho strany," konstatoval trenér Peček František Hovorka.

„Porážka nás mrzí, protože jsme měli víc ze hry a minimálně bod jsme si zasloužili. Kluky bych chtěl pochválit, takový kombinační fotbal na jaře ještě nehráli. Co se týká vyloučených hráčů, první bylo dost přísné a podle mého názoru i chyba rozhodčího. Domácí měli rozehrávat trestný kop, sudí si něco psal a Blaščok pomalu couval. Protihráč ho nastřelil a náš hráč dostal druhou žlutou a červenou. Ta druhá byla oprávněná, Vnuk tahal za záchrannou brzdu," uvedl trenér Třebovle Josef Kocourek.

zdroj Kolínský deník

Branky: Růžička st.

Sestava: Hemmer - Soukup, Malý, Plaček, Hovorka P. - Hanzelín, Zelenka, Modrovič, Růžička ml. - Jedlička, Růžička st.

Na střídání: Hovorka J., Kruliš

Červené karty 0:2