Rozhodla jediná branka

09.09.2020 17:05

"A" mužstvo porazilo na domácím hřišti Liblici 1:0.

„První poločas se mi nelíbil. Oboustranně to bylo takticky svázané a nebylo tam moc pohybu. Hra se odehrávala od vápna k vápnu bez vážnějších příležitostí. Snažili jsme dostávat za soupeřovu obranu nakopávanými míči, ale nebylo to dobře připravené,“ nebyl po prvním poločase spokojen trenér Peček Petr Šafránek.

„V kabině jsem hráčům říkal, že to může být o jedné chybě a jednom gólu a kluci to pochopili. Po změně stran už byl náš výkon lepší. Bylo tam najednou více nabídek, dostávali jsme se do předfinálních akcí a nakonec se dočkali i té branky. Z tohoto pohledu tak lze vítězství hodnotit jako zasloužené,“ podotkl Šafránek.

„Tahle porážka mrzí a myslím, že jsme si ji nezasloužili. Rozhodla, dle našeho obránce, sporná situace, kdy si domácí útočník pomohl faulem, ale není třeba se na to vymlouvat. My jsme dopředu nic nevymysleli. Před zápasem nám vypadli čtyři důležití hráči, takže tomu bylo třeba přizpůsobit hru,“ posteskl si po zápase liblický lodivod Petr Samek.

„Obávali jsme se ostře centrovaných míčů před bránu a následný tlak, takže absence našich dvou vysokých obránců byla o to bolestivější. Nic z toho se však nekonalo, protože Pečky to hrály jinak, než jsme si my mysleli,“ byl trochu překvapen soupeřovou hrou Samek.

„Soupeř byl na míči dobrý, ale do žádné vážnější šance jsme ho nepustili. I proto, že se nám podařilo uhlídat Hrstku. Z naší strany tam byla jistota brankáře a další hráči předvedli výkon podle mých představ. To však neznamená, že bylo vše ideální. Ale máme tři body a za ty jsme rádi,“ zakončil hodnocení spokojený trenér Peček.

„Troufám si říct, že jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a utkání bohužel rozhodla jediná branka, kterou jsme inkasovali. A z tohoto pohledu je domácí výhra zasloužená, protože my jsme se do ničeho nedostali. Klukům za výkon musím zase poděkovat, máme úzký kádr a dneska si sáhli na dno. Ostudu jsme rozhodně neudělali. Měli jsme těžký los. Minulý týden jsme nehráli, takže máme dva zápasy venku a po třetím kole jsme na nule a to psychice taky moc nepřidá,“ zakončil hodnocení Petr Samek.

zdroj Kolínský deník

Branky: Sova

Sestava: Kopecký – Pikner, Brunclík, Batelka, Macháček - Králík, Lindner, Jedlička, Doležal, Müller – Sova

Na střídání: Materna, Švára, Holub, Novák, Cmár