Stojíme na začátku nové sezóny

25.08.2017 08:26

Startuje podzimní část sezóny 2017/2018!

Sobota 26. srpna

Jako první se na stadionu AFK představí A mužstvo. Prvním soupeřem našeho mužstva bude stejně jako v loňské sezóně tým Libodřic. Naše mužstvo má za sebou náročnou přípravu, ve které sehrálo 5 přípravných utkání (1 výhra, 2 remízy, 2 prohry). Cíl pro letošní sezónu je opět popředí tabulky. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Uher.

B mužstvo zahájí v sezónu v Rostoklatech. Generálku na novou sezónu naše mužstvo zvládlo, když zvítězilo ve Štítarech. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk.

Neděle 27. srpna

Dorost zajíždí na hřiště Brandýs-Boleslav. Také dorostenci zvládli generálku před začátkem soutěže, když zvítězili v Říčanech. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Tobiška.

Žáci hrají doma, hostí Brandýs-Boleslav.

Starší žáky čeká jistě další těžká sezóna v krajské přeboru. Nově poskládané mužstvo se pokusí bodovat hned v 1. kole. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Nágl.

Mladší žáci čeká také nelehký úkol. Během letních prázdnin mužstvo pohromadě příliš netrénovalo. Bude chybět i zápasová praxe. Generálka před začátkem sezóny se nepovedla (prohra 0:5 v Českém Brodě). Utkání začne v 11:55, rozhodčí Nágl.