Těšit se můžete na sobotní derby

07.09.2017 12:03

Posune se "B" mužstvo do čela tabulky?

Sobota 9. září

Po dlouhých letech na sebe narazí "A" mužstva AFK Pečky a Viktorie Radim. Hosté si po sestupu z krajské soutěže připsali prozatím dva body, když v minulém kole porazili na domácím hřišti Plaňany v penaltovém rozstřelu. Naše mužstvo má za sebou přestřelku v Jevanech. V derby by si rádo připsalo další body. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Uher.

Neděle 10. září

Naše dorostence čeká neznámý soupeř. Družba Suchdol je novým účastníkem skupiny. Obě mužstva mají prozatím odehrány dvě kola. Naše mužstvo body zatím neztratilo, Suchdol má na svém kontě 4 body (doma Čelákovice prohra 0:4, venku Lysá n/l výhra 17:2). Utkání začne v 10:15, rozhodčí Babák.

Do Peček přijedou lázeňáci.

Přesně po 14 dnech nastoupí k mistrovskému utkání starší žáci. Naše mužstvo mělo minulý víkend volno, jelikož utkání na hřišti Českého Brodu bylo odloženo. Poděbrady nehrály první kolo, minulý víkend měly premiéru v novém ročníku. Bohemia si na domácím hřišti poradila s Pšovkou Mělník poměrem 3:2. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Nágl.

Stejná situace je i u mladších žáků. Obě mužstva mají odehrána prozatím jedno utkání. Naše mužstvo v něm prohrálo, Poděbrady minulý týden porazily Pšovku Mělník 7:2. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Nágl.

"B" mužstvo vstoupilo do sezóny skvěle a svojí neporazitelnost bude hájit v Lošanech. Lošany odehrály první dvě kola na hřištích soupeřů. Obě utkání skončila nerozhodně 3:3. V penaltových rozstřelech se dařilo soupeřům. Naše mužstvo má prozatím plný počet 6 bodů a stále drží neprůstřelnost. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pikner.

Minulá utkání

Sobota 2. září

Jevany - "A" 5:4 po pen.

Neděle 3. září

Č. Brod - St. žáci ODLOŽENO

Č. Brod - Ml. žáci ODLOŽENO

"B" - Kozojedy 7:0

Středa 6. září

Č. Pečky - Dorost 0:3Více zde: https://www.afkpecky.cz/products/program-mistrovskych-zapasu/

Sobota 2. září

Jevany - "A" 5:4 po pen.

Neděle 3. září

Č. Brod - St. žáci ODLOŽENO

Č. Brod - Ml. žáci ODLOŽENO

"B" - Kozojedy 7:0

Středa 6. září

Č. Pečky - Dorost 0:3