Těsná prohra

14.09.2020 10:41

"B" mužstvo prohrálo na hřišti Bečvár 2:3.

„Před dalším zápasem jsme měli problémy se sestavou, museli jsme zaskočit i na postu brankáře. První půlku jsem musel odchytat já, druhou nedoléčený Kubín. Vstup do zápasu jsme měli podle našich představ. Dostali jsme soupeře pod tlak a šance střídala šanci. Bohužel jsem využili jen dvě. Kdyby se šlo do kabin za stavu 5:0, odpovídalo by to tomu, co se dělo na hřišti. Ale bohužel jsme spálili i nejvyloženější šance. Pak jsme trochu polevili a soupeř snížil. Rychle jsme odskočili na rozdíl dvou branek, ale Pečky se opět dotáhly na rozdíl jediného gólu. Opět jsme udělali ze zápasu, který měl být rozhodnut po první půlce, drama. Hlavním úkolem teď je, dát se zdravotně do pořádku. Vyhříváme se na prvním místě tabulky, ale naše hra není zdaleka podle našich představ,“ přiznal trenér Bečvár Josef Kuba.

„Utkání jsme nezačali dobře a po dobrém úvodu domácích jsme prohrávali 0:2. Do druhé půle jsme prostřídali a nastoupili aktivně, bohužel po snížení na 2:1 jsme hned inkasovali třetí gól. Podařilo se nám opět snížit na rozdíl jednoho gólu. Dokonce jsme mohli vyrovnat, ale střelu z přímého volného kopu vyhlavičkoval hráč soupeře v 90. minutě z brány,“ posteskl si stoper Peček B Michal Modrovič.