V neděli dopoledne hned 4 zápasy

16.10.2019 07:28

V neděli po poledni už budeme znát všechny výsledky.

Sobota 19. října

Na domácím stadionu se představí "B" mužstvo, soupeřem budou Zásmuky. Oba soupeři sehráli minulý víkend rozdílná utkání. Naše mužstvo vedlo na hřišti lídra tabulky 2:0, ale nakonec odešlo ze zápasu poraženo. Zásmuky doma jasně přejely Kozojedy poměrem 5:0. Utkání začne v 15:30, rozhodčí Benák.

Neděle 20. října

Žáci zajíždí do Poděbrad.

Starší žáky čeká těžký soupeř. Poděbradská Bohemia prozatím nebodovala jen ve dvou zápasech. S 51 vstřelenými góly je druhým nejlépe střílejícím týmem soutěže. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Nehasil.

S výhrou 8:0 z minulého kola půjdou do utkání naši mladší žáci. Nedělní soupeř je na tom aktuálně lépe, v tabulce má o 6 bodů více. Tři utkání v řadě ale nyní nebodoval. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Nehasil.

Na domácím stadionu nastoupí dorost. Aktuální lídr soutěže vyzve 10. tým tabulky – Jestřábí Lhotu. Naše mužstvo by v utkání mělo potvrdit roli favorita. V osmi zápasech naši hráči pouze jednou nebodovali, nastříleli 46 branek a inkasovali jich pouze 5. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Holý.

V netradiční čas nastoupí k mistrovskému utkání "A" mužstvo. V neděli dopoledne zajíždí do Ostré, kde se postaví domácímu "B" týmu. Kádr domácích tvoří převážně mladí hráči. V 8 zápasech nasbírali hráči Ostré 11 bodů. V minulém kole prohráli v Sadské 1:5. To naše mužstvo si v minulém kole připsalo první domácí porážku, když po špatném výkonu nestačilo na Pátek. Utkání začne v 15:30, rozhodčí Votruba, AR1 Krob, AR2 Obrajtr.

Minulý víkend