Začíná sezóna 2020-2021

20.08.2020 08:49

Jsme opět na začátku. Jaká bude sezóna 2020-2021? Co nás v ní čeká? A dohraje se? Uvidíme, dozvíme se v následujících měsících.

Sobota 22. srpna

"B" mužstvo se stalo nováčkem okresního přeboru. Prvním soupeřem budou Tuklaty, se kterými se naše mužstvo setkávalo především ve III. třídě. Poslední vzájemný duel v Tuklatech se hrál 17. září 2016. Tehdy naše mužstvo prohrálo 0:2 (jarní odveta v Pečkách 0:4). Jednalo se o sezónu, ve které Tuklaty postoupily do okresního přeboru. V té následující sehrály zápasy s naším "A" mužstvem. Oba vzájemné duely vyhrálo naše mužstvo (doma 7:0, venku 3:1). Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí bude doplněno.

 

Neděle 23. srpna

Domácí utkání žáků proti Football Talent Academy s.r.o. bylo odloženo na 16. září 2020.

Do další sezóny v I. B třídě vstoupí "A" mužstvo na domácím hřišti. První soupeřem bude nováček nejnižší krajské soutěže - TJ Jíkev. V loňské, nedohrané, sezóně byla Jíkev neporažena. V nymburském okresním přeboru vyhrála všech 13 podzimních zápasů s průměrem 5 vstřelených branek na jedno utkání. Naše mužstvo sehrálo před začátkem nového ročníku 6 přípravných zápasů (2x výhra, 2x remíza, 2x prohra). V modrobílém dresu se objeví nové tváře. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Obrajtr, AR1 Remenec, AR2 Braunšveig.