Začínáme! Sezóna 2018/2019 je tady.

22.08.2018 18:37

Letní přestávka končí. Stojíme opět na začátku!

Sobota 25. srpna

Žáci zajíždí na hřiště Pšovky Mělník.

Kádr starších žáků prošel obměnou. K mužstvu se připojilo několik hráčů z loňského kádru mladších žáků. Krátká letní přestávka a pouze jedno přípravné utkání. Uvidíme, jak tedy dopadne první ostrý test na hřišti Pšovky Mělník. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Braunšveig.

Kádr mladších žáků také velmi omladil. Do mistrovské soutěže vstupuje naše mužstvo bez sehrání jediného přípravného utkání. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Braunšveig.

Utkání Zásmuky - AFK Pečky "B" bylo odloženo. Náhradní termín je pátek 28. září 2018 s výkopem ve 13:30.

Neděle 26. srpna

Na stadionu AFK nás čeká fotbalová neděle. Dopoledne nastoupí dorost proti Kutné Hoře. Začátek utkání v již tradiční čas, 10:15, rozhodčí Nepovím.

Krajská soutěž dospělých opět v Pečkách! "A" mužstvo vstupuje do PRODIET I. B třídy na domácím stadionu proti mužstvu TJ Pátek. V minulé sezóně obsadilo toto mužstvo konečné 5. místo I. B třídy. Naše mužstvo tedy rozhodně nečeká jako nováčka nic snadného. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pudil, AR1 Pospíšil, AR2 Zoufalý.

110 let AFK Pečky. Výroční utkání s týmem Real Top Praha. Sledujte speciální stránku k tomuto utkání, které se bude hrát již 15. září 2018! Info zde (klikněte)