Zápasy bez diváků

07.10.2020 10:17

Doma se představí žáci a "A" mužstvo. Dorost čeká další zápas až 25. října.

Sobota 10. října

Těžké utkání čeká "B" mužstvo v Krakovanech. Domácímu týmu patří po 7 odehraných zápasech 4. místo, když posbíralo 14 bodů. Naše mužstvo, které je na místě předposledním venku ještě nebodovalo, ve venkovních zápasech navíc inkasovalo už 20 branek. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Kumstát.

Neděle 11. října

Zápasy na stadionu AFK Pečky se hrají bez diváků!

 

Žáci hostí Kunice.

Lídra soutěže přivítají naši starší žáci. Kunice jsou prozatím stoprocentní: 7 zápasů -> 21 bodů -> skóre 31:4. Naše mužstvo se z 15. místa tabulky pokusí překvapit. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Pipek.

Naši mladší žáci stále čekají na své první body. Bohužel se už po 7. kole dostali přes 100 inkasovaných branek. Nedělnímu soupeři patří 5. místo. Navíc je druhým nejlépe střílejícím týmem soutěže (7 zápasů -> 53 branek). Utkání začne v 11:55, rozhodčí Pipek.

Víkend zakončí na domácím hřišti "A" mužstvo. Soupeřem bude TJ Pátek. Hostům patří 10. místo, posbírali 6 bodů a všechny na domácím hřišti. Venku 3 zápasy -> 0 bodů. Naše mužstvo v posledním domácím utkání prohrálo s Ostrou. Zaváhání ale napravilo v Suchdole. Utkání začne v 16 hodin, rozhodčí Kortanová, AR1 Tichý, AR2 Šnýdr.

Minulý víkend