Archiv článků

30.10.2023 07:14
"B" mužstvo zvítězilo na hřišti Kouřimi "B" 4:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
30.10.2023 07:12
"A" mužstvo nestačilo doma na Jíkev, prohrálo 2:7. „Od začátku jsme tahali za kratší konec. Soupeř nastoupil velmi aktivně, my jsme nestíhali v pohybu a nechávali hráčům Jíkve příliš prostoru. Zásadní rozdíl byl pak především v individuálních výkonech hráčů v obou týmech. Zatímco...
23.10.2023 08:01
Mladší žáci nestačili na domácím hřišti na Kosmonosy "B", prohráli 3:6. ZÁPIS O UTKÁNÍ
23.10.2023 07:58
Starší žáci se rozešli s týmem Kosmonos "B" smírně 1:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
23.10.2023 07:55
Dorost prohrál na hřišti Českého Brodu, který v sezóně neztratil ještě ani jeden bod, 1:5. ZÁPIS O UTKÁNÍ
23.10.2023 07:53
"B" mužstvo porazilo na domácím hřišti Třebovli 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
23.10.2023 07:52
"A" mužstvo zvítězilo v Ostré 4:3. „Takové zápasy jsou pořádně na nervy, opravdu těžko bych se tentokrát smiřoval s bodovou ztrátou. Bohužel to není v této sezoně poprvé, kdy během krátké doby dostaneme více branek. Musíme se z toho poučit, naše utkání jsou někdy příliš divoká....
17.10.2023 06:39
Mladší žáci nezvládli na hřišti týmu Neratovice - Byškovice "C" první půli, ve které prohráli 0:6. Nakonec odjeli domů s porážkou 1:8. ZÁPIS O UTKÁNÍ
17.10.2023 06:37
Starší žáci mají další 3 body z venku. Na hřišti týmu Neratovice - Byškovice "C" zvítězili 4:2. ZÁPIS O UTKÁNÍ
17.10.2023 06:35
Dorost porazil na domácím hřišti Velký Osek 4:1, když ve druhém poločase obracel výsledek 0:1 z prvního poločasu. ZÁPIS O UTKÁNÍ
Záznamy: 41 - 50 ze 748