Archiv článků

18.11.2018 19:11
Mladší žáci zvítězili na hřišti Brandýsu-Boleslav 4:2! Branky: Středa, Müller T., Pošík J., Dekastello Sestava: Zaňák - Vorlíček Ji., Vorlíček Ja., Dekastello, Krupka, Středa, Novotný, Müller T., Müller L., Axamit, Sláma, Pošík J., Pošík K., Kašpárek, Havelka, Hübner, Ort
18.11.2018 19:07
"A" mužstvo prohrálo na domácím hřišti, brankou z 2. minuty utkání, se Zručí nad Sázavou 0:1. „Již ve druhé minutě jsme byli nedůslední před naši brankou a hostující tým toho dokázal využít ve vedoucí branku.Bohužel to byla branka vítězná.Jinak celý první poločas jsme nehráli dobře, chyběla nám...
18.11.2018 12:20
Starší žáci prohráli v posledním kole podzimní části sezóny na hřišti Brandýsu-Boleslav 0:5. Branky: Sestava: Mašín - Stuchlík, Havelka, Vrba, Němec, Kozák, Müller, Zajíc, Pošík, Středa, Majer Na střídání: Nádeník, Novotný, Arazim, Bílek, Axamit
18.11.2018 10:46
"B" mužstvo prohrálo v Rostoklatech 0:2. Branky: - Sestava: Cmár st. - Felix, Bortlík, Malý, Janeba, Holub L., Pošík J., Pošík V., Šíma, Růžička, Chrastný Na střídání: Dobiáš, Holub K., Peška
18.11.2018 10:44
Dorost zvítězil v posledním podzimním kole na hřišti Čáslavi "B" 6:1! Branky: 2x Zborník, 2x Holub, Novák, Cmár Sestava: Svobodník - Bydlák, Buřič, Sosvor, Pikner, Holub, Kašpárek, Soukup, Švára, Novák, Zborník Na střídání: Marek, Roudnický, Cmár
16.11.2018 07:22
Poslední zápasy roku 2018 jsou tady! Sobota 17. listopadu Netradičně jako první zahájí víkend "B" mužstvo, které zajíždí do Rostoklat. Domácím aktuálně patří v tabulce 3. místo. V sezóně našly pouze 3x přemožitele. Utkání začne ve 13:30, rozhodčí Vokoun. Až odpoledne sehraje svůj poslední...
11.11.2018 17:26
Starší žáci remízovali s Čelákovicemi 1:1. Branky: Kozák Sestava: Mašín - Stuchlík, Havelka, Středa, Nádeník, Müller, Zajíc, Kozák, Bílek, Němec, Majer Na střídání: Novotný, Vorlíček, Arazim, Pošík, Axamit
11.11.2018 17:22
Mladší žáci doma prohráli s Čelákovicemi 2:3. Branky: Středa, Axamit Sestava: Zaňák - Vorlíček Ji., Vorlíček Ja., Ort, Krupka, Středa, Novotný, Müller T., Müller L., Axamit, Sláma, Pošík J., Pošík K., Kašpárek, Havelka, Hübner, Dekastello
11.11.2018 17:18
Dorost si doma poradil s Českým Brodem, zvítězil 3:0! Branky: 3x Novák Sestava: Svobodník - Bydlák, Buřič, Sosvor, Pikner, Vavák, Kašpárek, Soukup, Švára, Novák, Zborník Na střídání: Marek, Helák, Roudnický, Holub, Cmár
11.11.2018 17:15
"B" mužstvo doma ztratilo body, prohrálo se Svojšicemi 2:3. Branky: Holub L., Janeba Sestava: Svobodník - Malý, Šíma, Felix, Bortlík, Konůpek J., Janeba, Holub L., Pošík, Novák, Konůpek D. Na střídání: Švára, Kašpárek, Králík, Dobiáš
Záznamy: 1 - 10 ze 561