Béčko hraje o hodně

26.05.2017 10:42

Bohatý program až v neděli.

Sobota 27. května

"A" mužstvo, jako nejlepší tým jarní části soutěže, zajíždí na hřiště nováčka soutěže, který si ale nevede vůbec špatně. Žiželicím patří 3. místo a před našim mužstvem má náskok 6 bodů. Naše mužstvo si díky výhře v minulém kole s největší pravděpodobností již zajistilo záchranu v okresním přeboru. Nyní se zaměřuje na horní část tabulky. Ovšem v jaké sestavě "A" tým nastoupí, to je otázkou... Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk.

Neděle 28. května

Dorost zajíždí do Jestřábí Lhoty. Naši hráči stále útočí na 3. místo. Na hřišti 6. týmu tabulky to ale rozhodně bude náročný boj. Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Holý.

Žáci hostí na domácím hřišti Polaban Nymburk.

O potvrzení pozice v první polovině tabulky budou starší žáci bojovat proti 11. týmu tabulky. Podzimní utkání skončilo nerozhodně 2:2. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Hlavnička.

V předposledním domácím utkání v této sezóně se pokusí body urvat mladší žáci. Narazí na sebe dva týmy, které na tom jsou téměř podobně. Naše mužstvo je s 56 body na 7. místě. Nymburk s 51 body na 9. místě, ovšem má odehráno o 2 utkání méně. Na podzim skončilo utkání výhrou našeho mužstva 1:0. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Hlavnička.

Boj o záchranu čeká v posledních zápasech "B" mužstvo. O důležité body se bude hrát v neděli odpoledne. Na stadion AFK přijedou Tismice. V tabulce je na 11. místě naše mužstvo (24 bodů), 12. místo Tismice (22 bodů). A pozor! Tismice v posledních 3 kolech: 9 bodů, skóre 14:3 (doma Dobré Pole 5:0 a Třebovle 6:2, venku Kozojedy 3:1)! Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vosejpka.

Pondělí 29. května

Mladší přípravka hraje na hřišti FK Kolín "C". Začátek v 17 hodin.

Středa 31. května

Se stejným soupeřem a také na jeho hřišti hraje i starší přípravka. Začátek v 17 hodin.

Minulý víkend

Sobota 20. května

Rakovník - St. žáci 0:1

Rakovník - Ml. žáci 1:3

Ml. přípravka - Zásmuky 3:21

Rostoklaty - "B" 4:0

"A" - Kouřim 3:2

Neděle 21. května

Dorost - Čelákovice 12:0

Pondělí 22. května

St. přípravka - AFK Kolín 17:1