Bohatý nedělní program

24.09.2020 16:06

Na stadionu AFK se představí žáci a "A" mužstvo.

Sobota 26. září

"B" mužstvo si v minulém kole připsalo první body v okresním přeboru. Navázat na tříbodovou výhru bude chtít na horké půdě Libodřic. Domácím aktuálně patří 5. místo, můžou se chlubit druhou nejlepší obranou. Prozatím inkasovali pouze 5 branek. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Křivka.

Neděle 27. září

Žáci přivítají na domácím hřišti Zeleneč

Pouhé 3 body dělí oba soupeře v tabulce starších žáků. Aktuálně je na tom lépe soupeř se ziskem 5 bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Blatný.

Nově poskládané mužstvo mladších žáků sbírá zkušenosti v krajské soutěži. Aktuálně je naše mužstvo bez bodu na posledním místě. Soupeř získal v šesti zápasech 3 body. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Blatný.

Dorost zajíždí k mistrovskému utkání do daleké Vlašimi. Mužstvo domácích se vrací po karanténě k mistrovským zápasům. Poslední utkání sehrálo 6. září. V tabulce je na 4. místě s plným bodovým ziskem 6 bodů. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Mrázek.

"A" mužstvo se vrací na domácí hřiště, kde nastoupí jako 2. tým tabulky. Doma ještě naše mužstvo neztratilo ani bod. Soupeřem bude Ostrá, které patří s 6 body 9. místo. Venku bodovala pouze v Jíkvi, kde prohrála na penalty. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Kaucký, AR1 Černoch, AR2 Bartůšek.

Pravidla pro pořádání zápasů regionálního fotbalu

1. Utkání ve venkovních prostorech se smí zúčastnit maximálně 50 diváků.
2. Nad 50 diváků se smí utkání zúčastnit pouze v případě, že mají všichni pevně určené místo k sezení (max. 1000).
3. Pokud se utkání účastní nad 50 diváků, organizátor je povinen evidovat celkový počet míst k sezení.
4. Organizátor je vždy povinen zabezpečit rozestup mezi diváky nejméně 2 metry.
5. Místa se NESČÍTAJÍ - nelze mít 50 diváků na státní + další k sezení.
6. Důrazně se nedoporučuje instalovat přenosná místa k sezení navíc.
7. Do divácké kvóty se nezapočítávají osoby, které se podílejí na realizaci utkání a hráči, jsou-li nejméně 2 metry od diváků.
8. Osoby mimo areál se do divácké kvóty nezapočítávají.
9. Důrazně se doporučuje dodržovat přísná hygienická opatření při pohybu ve vnitřních prostorách.

 

Minulý víkend

sobota 19. září

neděle 20. září

Býchory - "A" 1:2