Fotbalový program na výročí republiky

25.10.2018 08:50

Všechna mužstva AFK hrají až v neděli!

Neděle 28. října

POZOR NA ZMĚNU ČASU! 3:00 -> 2:00

Žáci hrají v Čelákovicích.

Starší žáci AFK mají na svém kontě prozatím 7 bodů. Paradoxně všech 7 získali na hřištích soupeřů. Další se pokusí získat na hřišti souseda v tabulce. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Polák.

To mladším žákům se daří spíše doma, venku nasbírali zatím 4 body z 15 možných. V neděli se navíc postaví 2. týmu tabulky. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Polák.

Šlágr kola čeká dorost na domácím hřišti. Soupeřem bude Štítarský SK. Narazí na sebe aktuálně 2. a 3. tým tabulky, které dělí pouze 1 bod! Naše mužstvo v minulém kole ztratilo 2 body v Mnichovicích, a tak se na čele usadila Jestřábí Lhota, která bude čekat na výsledek svých pronásledovatelů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Nágl.

Na domácím hřišti se představí také "B" mužstvo. Našemu mužstvu se to na domácím hřišti daří. Ve třech zápasech získalo plný počet bodů a vstřelilo 21 branek. Nedělním soupeřem bude 2. tým tabulky. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Pikner.

"A" mužstvo bude hostem ve Škvorci. Tabulka je neskutečně vyrovnaná. Rozdíl mezi 3. týmem tabulky a předposledním je pouze 6 bodů. Naše mužstvo se díky výhře v minulém kole posunulo až na 5. místo. Škvorec je s jednobodovou ztrátou na naše mužstvo na místě 9. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Pudil, AR1 Pospíšil, AR2 Zoufalý.

Minulý víkend