Mistrovská utkání čekají i mužstva dospělých

21.03.2018 18:56

O tomto víkendu zahájí jarní část sezóny "A" i "B" mužstvo!

Sobota 24. března

Podzim se "A" mužstvu vydařil. V tabulce je naše mužstvo na 1. místě s náskokem 7 bodů. Zimní příprava se výsledkově moc nepovedla. V prvním jarním kole míří "A" mužstvo do Libodřic. Domácí jsou po podzimu na 10. místě s 12 body. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Dvořák.

Neděle 25. března

POZOR NA ZMĚNU ČASU (2:00 -> 3:00)!

Dorost minulý víkend nehrál, utkání ve Vrdech bylo odloženo. Pokud počasí dovolí, představí se poprvé v tomto kalendářním roce na domácím hřišti. Soupeřem bude Brandýs-Boleslav. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Hurych.

Žáci hrají opět venku.

Na hřišti Brandýsu-Boleslav se pokusí navázat na výhru z Kutné Hory starší žáci. Pro domácí to bude první jarní mistrovské utkání. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kuka.

Také mladší žáci v prvním jarním kole zvítězili. Naše mužstvo se pokusí překvapit nerozehraného soupeře, kterému patří 2. místo! Utkání začne v 11:55, rozhodčí Kuka.

"B" mužstvo přivítá na domácím hřišti Rostoklaty. Naše mužstvo je po podzimu kvůli horšímu skóre na 2. místě, Rostoklaty přezimovaly na 6. místě. Podzimní utkání ovládlo naše mužstvo poměrem 2:0. Utkání začne v 15 hodin, rozhodčí Sedláček.

Minulý víkend

Pátek 16.března

Sportovní ples AFK

Neděle 18.března

Vrdy - Dorost ODLOŽENO

Kutná Hora - St. žáci 1:3

Kutná Hora - Ml. žáci 1:6

"A" - Sokoleč 2:10