Na stadionu AFK pouze jedno utkání

03.05.2018 13:37

Na stadionu AFK se tento víkend představí pouze "A" mužstvo.

Sobota 5. května

Žáci zakončí první třetinu nadstavby na hřišti Pšovky Mělník.

Starší žáci na své první body v nadstavbě stále čekají. Pro Pšovku to naopak bude první domácí utkání v nadstavbě. Z prvních dvou venkovních zápasů získala 3 body. V mistrovské soutěži (16. září 2017) se na tomto hřišti zrodil nerozhodný výsledek 2:2. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Dohnal.

Mladší žáci AFK si zatím v nadstavbě vedou velmi dobře. Z prvních dvou zápasů mají plný počet bodů. Pšovka má na svém kontě jednu výhru a jednu prohru. V polovině září roku 2017 zde v mistrovském utkání naše mužstvo zvítězilo 2:0. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Dohnal.

Na stadion AFK můžete o tomto víkendu podpořit pouze "A" mužstvo. A že to bude potřeba. Přijede velice nepříjemný soupeř - SK Krakovany. Hostům se v letošní sezóně poměrně daří, po 19 zápasech jim patří 4. místo. Naše mužstvo je stále v čele tabulky, náskok už je ale pouze tříbodový. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Kumstát.

Neděle 6. května

Dorostenci čekají už 3 zápasy na vítězství. Na hřišti Jestřábí Lhoty se pokusí napravit svoje poslední dvě domácí zaváhání (Český Brod 2:3, Kutná Hora 2:2). Utkání začne v 10 hodin, rozhodčí Procházka.

"B" mužstvo zajíždí do Tismic. Ve šlágru kola na sebe narazí 2. a 3. tým tabulky. V tabulce je na tom o 2 body lépe naše mužstvo. Rozhodně ho ale nečeká nic snadného. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pikner.

Minulý víkend

Sobota 28. dubna

St. žáci - Švermov 0:2

Ml. žáci - Švermov 9:0

Velim "B" - "A" 2:2 (8:9 PK)

Neděle 29. dubna

Dorost - K. Hora 2:2

"B" - Liblice "B" 3:2

Úterý 1. května

Májový turnaj přípravek