Neděle patří mládeži

21.04.2017 13:29

"A" mužstvo hraje o další důležité body.

Sobota 22. dubna

Mladší přípravka přivítá na domácím hřišti Český Brod. Začátek v 15 hodin.

"A" mužstvo nastoupí na domácím hřišti proti poslednímu týmu tabulky. Na stadion AFK přijedou Zásmuky. Hostům vyšla poslední dvě utkání. Nejdříve na penalty zvítězili v Libodřicích, poté doma na penalty porazili Jevany. Díky těmto výhrám ztrácí na 12. místo už jen 4 body. Naše mužstvo v minulém kole opět zvítězilo. Ve druhé polovině tabulky může rozhodovat každý bod, proto je pro naše mužstvo utkání opět důležité. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Bláha.

"B" mužstvo se představí v Tuchorazi. Domácím patří s 11 body předposlední místo. V minulém kole oba sobotní soupeři prohráli. Naše mužstvo nestačilo na Tuklaty, Tuchoraz inkasovala v Třebovli 10 branek. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vlk.

Neděle 23. dubna

Jedině vítězství. S tímto půjdou do utkání dorostenci, kteří přivítají na domácím hřišti předposlední tým tabulky – Slovan Lysou nad Labem. Hosté mají z 19 zápasů pouze 7 bodů. Inkasovali nejvíc branek ze všech týmů soutěže: 141! Naše mužstvo se díky výhře z minulého kola posunulo na 3. místo tabulky. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kosina.

Náročnou sérii zakončí žáci na hřišti poděbradské Bohemie!

Poslední utkání našim starším žákům nevyšlo. Na hřišti lázeňáků mají tedy co napravovat. Oba týmy od sebe dělí 7 míst a 14 bodů. Lépe je na tom naše mužstvo. Na podzim se z výhry na našem stadionu radovaly Poděbrady (2:3). Utkání začne v 9:30, rozhodčí Procházka.

V utkání mladších žáků na sebe narazí sousedi v tabulce. Díky lepšímu skóre je na tom prozatím lépe naše mužstvo, jinak bilance obou týmů je naprosto stejná: 40 bodů, 13 výher, 1 remíza, 10 proher. Na podzim zvítězilo na stadionu AFK naše mužstvo 4:3. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Procházka.

Pondělí 24. dubna

Starší přípravka hostí na domácím hřišti Červené Pečky. Začátek v 17 hodin.

Středa 26. dubna

Mladší přípravka zajíždí do Velimi. Začátek v 17 hodin.

Minulý víkend

Pátek 14. dubna

Hořovicko - St. žáci 2:0

Hořovicko - Ml. žáci 1:5

Sobota 15. dubna

Konárovice - "A" 1:2

Neděle 16. dubna

Č. Pečky - Dorost 0:7

St. žáci - Mělník 3:1

Ml. žáci - Mělník 3:5

"B" - Tuklaty 0:4

Pondělí 17. dubna

St. přípravka - Č. Brod B 10:12

Středa 19. dubna

St. žáci - Velim 0:2

Ml. žáci - Velim 4:0