O víkendu pouze 3 zápasy

18.09.2020 07:54

Doma se představí "B" mužstvo a dorost. Žáci mají volno.

Sobota 19. září

"B" mužstvo se pokusí získat první body na domácím hřišti proti týmu Červených Peček/Pašinky. Hostům patří po 4. kole se ziskem 6 bodů 7. místo. V posledních 2 kolech hosté nebodovali. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Netáhlík.

Neděle 20. září

Na domácí hřiště se vrací dorost. Pro naše mužstvo to bude druhé domácí utkání sezóny. V tom prvním neuspělo. Po dvou výhrách v řadě na hřištích soupeřů přivítá Vyžlovku. Hosté po třech odehraných kolech stále čekají na první body. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Mansour.

Doma se "A" mužstvu daří zatím na 100%. V tabulce venkovních zápasů v kolonce bodů je ale stále 0. Teprve druhé venkovní utkání této sezóny čeká naše mužstvo v Býchorech. Domácímu mužstvu patří aktuálně poslední místo. Jediné dva body získalo po domácí výhře v penaltovém rozstřelu nad Jíkví. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Novotný, AR1 Hanák, AR2 Hes.

Minulý víkend