Posledních 90 minut

15.06.2018 12:32

Poslední víkend sezóny 2017/2018 je tady! Nabízí se pouze jedna otázka: Bude "A" mužstvo slavit celkové vítězství v okresním přeboru?

Sobota 16. června

"A" mužstvo hraje o celkové vítězství v okresním přeboru a o postup do I. B třídy. Pokud porazí Kouřim za 3 body, bude tuto jistotu mít. V případě zaváhání bude muset čekat na výsledek z odpoledního zápasu Jevany - Libodřice. Na čele tabulky má naše mužstvo jednobodový náskok (+ horší vzájemná bilance s týmem Jevan). Podpořte naše mužstvo v boji o vše! A POZOR: Začátek utkání již v 10:15! Rozhodčí: Vlk.

Úplně poslední zápas tohoto ročníku sehraje "B" mužstvo na hřišti Kouřimi, kde se střetne s domácím "B" týmem. Na jaké místě skončí naše mužstvo? Nejblíže je prozatím 2. místo, na kterém je před tímto kolem a s náskokem 2 bodů. Jisté je, že v této sezóně skončí nejhůře na 3. místě. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Volenec.

Minulý víkend