Před svátkem 3 domácí utkání

23.10.2019 09:32

Opět po 14 dnech je nedělní program nabitý domácími zápasy.

Sobota 26. října

Pouze rozdíl ve skóre, konkrétně v inkasovaných brankách, jinak bilance stejná. V Třebovli na sebe narazí sousedi v tabulce. Domácí tým inkasoval o 8 branek méně, než naše "B" mužstvo. Jinak mají týmy shodně 16 bodů za 5 výher a jednu porážku na pokutové kopy. Nastřílely shodně 24 branek. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Mojžíš.

Neděle 27. října

POZOR NA ZMĚNU ČASU (3:00 -> 2:00)

Žáci hostí na domácím hřišti Jesenici.

Starší žáci mají co napravovat. V minulém kole ostudně prohráli v Poděbradech 0:14. V tabulce má před svým nedělním soupeřem náskok 6 bodů. Z pěti pokusů získala Jesenice na venkovních hřištích pouze 1 bod. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Nehasil.

Když se nedaří venku, musí se bodovat doma. Mladší žáci venku ještě nebodovali, doma získali prozatím 6 bodů. V přímém souboji na sebe narazí 12. a 13. tým tabulky. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Nehasil.

Dorost, jako lídr tabulky, zajíždí na hřiště Vrd. Domácímu týmu patří 4. místo, naše mužstvo tedy rozhodně nečeká nic jednoduchého. Vrdy doma sehrály 5 utkání, ve kterých získaly 9 bodů. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Blatný.

A ještě jednou Vrdy, tentokrát přijedou na stadion AFK, kde změří síly s našim "A" mužstvem. V posledním domácím utkání ztratilo naše mužstvo domácí neporazitelnost. V minulém kole oba soupeři prohráli, naše mužstvo na penalty v Ostré, Vrdy doma 1:5 se Sadskou. V minulé sezóně skončila obě utkání remízou (ve Vrdech 3:3, v Pečkách 1:1). Na pokutové kopy bodovaly vždy Vrdy. Utkání začne ve 14:30, rozhodčí Remenec, AR1 Šťastný, AR2 Kortanová.

Minulý víkend