Téměř vše v neděli

10.05.2017 20:30

V sobotu hraje pouze dorost.

Sobota 13. května

Dorost má z posledních dvou zápasů pouze bod. V Městci Králové bude naše mužstvo favoritem. Pokusí se zabrat a stáhnout ztrátu na 3. místo. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Procházka.

Neděle 14. května

Do Peček přijedou Neratovice-Byškovice!

Zajímavé utkání očekáváme u starších žáků. Naše mužstvo zažívá poměrně úspěšné jaro. Prozatímním výsledkem je 6. místo. Neratovicím patří 3. místo. Podzimní utkání skončilo 2:2. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kvasnička.

Mladší žáci se posunuli již na 7. místo a před svým nedělním soupeřem má náskok 17 bodů! Naše mužstvo hraje o udržení v první polovině tabulky. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Kvasnička.

"B" mužstvo po překvapivé výhře v Českém Brodě nastoupí na domácím hřišti. Soupeřem bude nováček soutěže - Lošany. Narazí na sebe sousedi v tabulce. Naše mužstvo je na tom prozatím o 2 body lépe. Hraje se tedy o důležité body. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Vala.

Kdo ví, kdy bude o sestupujících v okresním přeboru jasno. Stále se hraje o hodně. O trochu víc v klidu může být "A" mužstvo po nedělním utkání v Nučicích. Musí ale bodovat, nejlépe naplno. Naše mužstvo je na 7. místě s 28 body. Nučicím patří 9. místo s pětibodovou ztrátou na naše mužstvo. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Löwe.

Pondělí 15. května

Starší přípravka hraje ve Velkém Oseku. Začátek v 17 hodin.

Minulý víkend

Pátek 5. května

Radim - St. přípravka 11:4

Sobota 6. května

Č. Brod "C" - "B" 1:3

Ml. přípravka - Č. Brod "B" 8:5

"A" - Krakovany 2:0

Neděle 7. května

Dorost - Vrdy 1:2

FK Kolín - St. žáci 5:1

FK Kolín - Ml. žáci 1:5

Pondělí 8. května

Vlašim - St. žáci 2:1

Vlašim - Ml. žáci 2:0

St. přípravka - Velim 14:3