Utkání dorostu odloženo

01.09.2017 16:44

Nová sezóna pokračuje druhým kolem. Doma se představí pouze "B" mužstvo.

Sobota 2. září

"A" mužstvo zajíždí na horkou půdu do Jevan. Oba týmy v prvním kole zvítězily. Naše mužstvo porazilo doma Libodřice, Jevany zničily na domácím hřišti Radim 8:3! Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Pikner.

Neděle 3. září

Žáci hrají v Českém Brodě.

Potvrdit výhru z prvního kola se pokusí starší žáci na hřišti Českého Brodu, který naopak v prvním kole prohrál. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Hlavnička.

Mladší žáci v prvním kole prohráli. Stejně tak jejich nedělní soupeř. Minulý týden na hřišti Českého Brodu v rámci přátelského utkání naše mužstvo prohrálo. Uvidíme, jak tomu bude v mistrovském utkání. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Hlavnička.

Dorost měl na domácím hřišti přivítat Lysou nad Labem. Utkání bylo ale odloženo na středu 20. září 2017 s výkopem v 17 hodin.

"B" mužstvo vstoupilo do nové sezóny vítězně. 3 body z Rostoklat se pokusí potvrdit na domácím hřišti proti Kozojedům. Hosté v prvním kole získali 2 body (doma výhra na pokutové kopy nad mužstvem Lošan). Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Veselý.

Minulý víkend

Sobota 26. srpna

"A" - Libodřice 4:1

Rostoklaty - "B" 0:2

Neděle 27. srpna

Brandýs-Boleslav - Dorost 2:5

St. žáci - Brandýs-Boleslav 5:3

Ml. žáci - Brandýs-Boleslav 2:5