Víkend obohatí turnaj přípravek

06.06.2017 17:25

Žáky čeká poslední utkání v sezóně!

Sobota 10. června

Na stadion AFK se vrátí MANVER CUP. Tentokrát pro hráče ročníku 2009. Začátek v 9:00. Informace o turnaji naleznete zde.

Těžké utkání čeká dorost. Na hřišti Českého Brodu proti sobě nastoupí druhý a třetí tým tabulky. Naše mužstvo ztrácí na svého soupeře 3 body. Na podzim zvítězilo naše mužstvo 2:0. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Kinčl.

Také "A" mužstvo čeká těžké utkání na hřišti soupeře. A stejně jako u dorostu se jedná o druhý tým tabulky. Jestřábí Lhotě letošní sezóna vyšla. Může se pyšnit nejlepší obranou - pouze 23 inkasovaných branek. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Humpolák.

Neděle 11. června

Poslední utkání sezóny 2016/2017. Přijede Spartak Příbram.

Poslední body této sezóny se pokusí získat naše mužstvo starších žáků proti 3. týmu tabulky. Na podzim se z těsné výhry 2:1 radovala Příbram. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Fligr.

Málokdo čekal, že se mladším žákům první sezóna v krajském přeboru takto vydaří. Do posledního utkání této sezóny vstoupí jako favorit. V případě vítězství může ještě teoreticky myslet na konečné 6. místo. I ale případné 7. místo se bude brát jako úspěch. Utkání začne v 11:55, rozhodčí Fligr.

Proti poslednímu týmu tabulky nastoupí na domácím hřišti "B" mužstvo. V boji o záchranu přivítá Zásmuky "B". Naše mužstvo musí vyhrát, aby se přiblížilo záchraně. To hosté již jsou jistým sestupujícím. Utkání začne v 17 hodin, rozhodčí Baroch.

Minulý víkend

Sobota 3. června

St. přípravka - FK Kolín C 9:10

Kšely - "B" 3:0

"A" - Plaňany 3:1

Neděle 4. června

Beroun - St. žáci 3:2

Dorost - V. Osek 3:1

Beroun - Ml. žáci 0:2

Pondělí 5. června

FK Kolín C - Ml. přípravka 9:11Více zde: https://www.afkpecky.cz/products/program-mistrovskych-zapasu/

Sobota 3. června

St. přípravka - FK Kolín C 9:10

Kšely - "B" 3:0

"A" - Plaňany 3:1

Neděle 4. června

Beroun - St. žáci 3:2

Dorost - V. Osek 3:1

Beroun - Ml. žáci 0:2

Pondělí 5. června

FK Kolín C - Ml. přípravka 9:11