Archiv článků

17.10.2023 06:30
"A" mužstvo na domácím hřišti zničilo Paběnice 8:1. „Máme za sebou zápas, který jsme si s našimi fanoušky střelecky užili,“ potěšilo trenéra Zdeňka Buřiče. „V utkání jsme šli doslova od první minuty za vítězstvím, správné nasazení, týmový výkon podpořený některými mimořádně zdařilými...
08.10.2023 18:02
"B" mužstvo v domácím utkání proti týmu Jevany "B" získalo bod za remízu 2:2. Druhý bod získal soupeř, když v pokutových kopech zvítězil 4:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
08.10.2023 18:00
Mladší žáci doma prohráli s Pšovkou Mělník 1:7. ZÁPIS O UTKÁNÍ
08.10.2023 17:57
"A" mužstvo nebodovalo na hřišti Jestřábí Lhoty, prohrálo 1:2. „Zápas jsme začali dobře, drželi jsme balón, byly tam od začátku pěkné průnikové nahrávky. Prostě jsme hráli svoji hru. Konečně,“ podotkl trenér Jestřabí Lhoty Daniel Záhora. „V prvním poločase jsme měli několik šancí. Martínek...
08.10.2023 12:03
Starší žáci doma nestačili na Pšovku Mělník, prohráli 1:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
08.10.2023 12:01
Dorost remízoval na hřišti týmu Radošovice+Pacov 3:3, když ještě na začátku závěrečné desetiminutovky vedl 3:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:34
Mladší žáci prohráli na hřišti Mnichovohradišťského SK 3:4, když rozhodující branka padla v poslední minutě zápasu. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:33
Starší žáci si přivezli ze hřiště Mnichovohradišťského SK 3 body za výhru 1:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:31
Dorost porazil doma Litol těsně 2:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
02.10.2023 06:28
"B" mužstvo zvládlo i druhé derby, ve Velkých Chvalovicích zvítězilo 3:0. ZÁPIS O UTKÁNÍ
Záznamy: 71 - 80 ze 767