Archiv článků

25.09.2023 08:48
"B" mužstvo porazilo na domácím hřišti sousední Radim 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
24.09.2023 11:43
Starší žáci porazili na domácím hřišti Pátek 5:0, když všechny branky vstřelili ve druhé půli. ZÁPIS O UTKÁNÍ
24.09.2023 11:12
Po vyrovnané první půli "A" mužstvo ve druhé 3x inkasovalo a z Pátku nakonec odjelo s porážkou 3:6. „Tento zápas mi v mnohém připomněl utkání s Vykání, bohužel se stejným koncem pro nás,“ posteskl si trenér Zdeněk Buřič. „Opět jsme začali velmi dobře, aktivně a brzy se dostali do...
24.09.2023 11:11
Dorost zvládl derby v Radimi, zvítězil 5:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
18.09.2023 13:03
Mladší žáci nezvládli závěrečnou desetiminutovku, na hřišti týmu Velim+Cerhenice prohráli 2:4. ZÁPIS O UTKÁNÍ
18.09.2023 13:01
Starší žáci si připsali poměrně snadno 3 body, když zvítězili na hřišti týmu Velim+Cerhenice 19:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
18.09.2023 12:59
Dorost, díky skvělému druhému poločasu, ve kterém vstřelil 8 branek, porazil doma Suchdol 10:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
18.09.2023 12:57
"B" mužstvo prohrálo v Křečhoři 5:6, když rozhodující branka padla v 87. minutě. ZÁPIS O UTKÁNÍ
18.09.2023 12:54
"A" mužstvo smazalo dvoubrankové manko a na domácím hřišti porazilo Býchory 3:2. „Vstup do utkání jsme měli vynikající. Hned ve druhé minutě jsme šli do vedení díky Jehličkovi. Hráli jsme v hlubším bloku, a to soupeři dělalo problémy. Zvýšili jsme na 2:0 po dorážce Vondry. Kdyby první půle...
14.09.2023 10:16
Mladší žáci v dohrávce 3. kola prohráli na hřišti FC Mělník 1909 0:13. ZÁPIS O UTKÁNÍ
Záznamy: 81 - 90 ze 765