Áčko hraje o klid

19.05.2017 12:49

Žáky čeká dlouhý zájezd, "A" mužstvo důležité utkání.

Sobota 20. května

Žáky čeká daleká cesta do Rakovníka.

Po dlouhé cestě nastoupí starší žáci na hřišti svého soupeře v roli favorita. Domácím patří s 23 body předposlední místo. Naše mužstvo se po třech porážkách v řadě propadlo na 8. místo. Zápas začne v 9:30, rozhodčí Brožek.

V tabulce mladších žáků je na tom lépe mužstvo TATRANU. Před naším mužstvem má náskok 5 bodů, má ale odehráno o 3 utkání méně. Na podzim si Rakovník odvezl z našeho stadionu všechny body za výhru 5:0! Zápas začne v 11:10, rozhodčí Brožek.

Mladší přípravka přivítá na domácím hřišti Zásmuky. Začátek v 15 hodin.

Souboj sousedů v tabulce je na programu v Rostoklatech, kam zajíždí naše "B" mužstvo. Oba týmy od sebe dělí pouhé 2 body. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Baroch.

Také na stadionu AFK na sebe narazí sousedi v tabulce. Pro naše "A" mužstvo a tým Kouřimi půjde o hodně důležité utkání. Naše mužstvo se v tabulce ohlíží na oba směry. Na 3. místo ztrácí 6 bodů, na pravděpodobně sestupující 11. místo má náskok 9 bodů. Kouřim aktuálně ztrácí na naše mužstvo 2 body. Zápas začne v 17 hodin, rozhodčí Rejhon.

Neděle 21. května

Dorost přivítá na domácím hřišti Čelákovice. Naše mužstvo čeká třetí utkání v osmi dnech. V předchozích dvou zápasech si připsalo všech 6 bodů. Proti Čelákovicím bude favoritem utkání. Oba týmy od sebe dělí 30 bodů (AFK 4. místo, Čelákovice 11. místo). Zápas začne v 10:15, rozhodčí Flígr.

Pondělí 22. května

Starší přípravka hostí na domácím hřišti AFK Kolín. Začátek v 17 hodin.

Minulý víkend

Sobota 13. května

M. Králové - Dorost 0:7

Neděle 14. května

St. žáci - Neratovice 0:4

Ml. žáci - Neratovice 7:3

Nučice - "A" 2:2 (2:4 PK)

"B" - Lošany 3:4

Pondělí 15. května

V. Osek - St. přípravka 7:9

Středa 17. května

Úvaly - Dorost 3:4