Sobotní derby

05.04.2018 12:23

Uvidíme na stadionu AFK dvě nedělní výhry?

Sobota 7. dubna

"A" mužstvo čeká derby v Radimi. Našemu mužstvu vstup do jarní části sezóny vůbec nevychází. Ze dvou zápasů získalo pouze bod. To Radim získala už bodů 5 a v derby se pokusí získat další body. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Kumstát.

Neděle 8. dubna

Žáci zajíždí k lázeňákům.

Starší žáci získali v 8 venkovních zápasech pouze 8 bodů. Na hřišti poděbradské Bohemie, které patří 3. místo, to bude další těžké utkání. Podzimní vzájemné utkání ale zvládlo naše mužstvo poměrem 4:1. Utkání začne v 9:30, rozhodčí Suchý, AR1: Čemus, AR2: Holas.

Soupeř nejtěžší. Jasnému lídrovi tabulky se pokusí vzdorovat mladší žáci. Poděbrady jsou v této sezóně bez ztráty jediného body. 16 zápasů, 16 výher a skóre 142:17. Podzimní utkání ale nabídlo drama, ještě 8 minut před koncem naše mužstvo vedlo. Nakonec padlo 3:5. Utkání začne v 11:10, rozhodčí Suchý.

Minulý víkend dorostenci nehráli, nyní budou na domácím hřišti opět plnit roli favorita. Na stadion AFK přijede Suchdol, 7. tým tabulky. Podzimní utkání rozhodla jediná branka našeho mužstva ze 7. minuty. Utkání začne v 10:15, rozhodčí Procházka.

"B" mužstvo se po porážce z minulého kola propadlo, kvůli horšímu skóre, na 3. místo. Návrat na vítěznou vlnu se přímo nabízí. Nedělním soupeřem bude předposlední tým tabulky – Sparta Lošany. Utkání začne v 16:30, rozhodčí Kratochvíl Vl.